Jaka karta tarota pokazuje miłość?


Potrafisz sprawić, że kobiety tracą dla Ciebie rozum, tak więc spokojnie poczekaj na poprawę obecnej sytuacji. Zobaczysz ze jeszcze nieraz pokażesz że jesteś dobrym kochankiem i będziesz miał wiele adoratorek.

Jesteś dobrym kochankiem, aczkolwiek uważaj gdyż przez to potrafisz uzależniać niektóre kobiety od siebie. Jeśli nie chcesz mieć problemów, powinieneś przynajmniej przez najbliższy czas współżyć tylko z tymi, z którymi liczysz na trwalsze relacje. W innym wypadku może się do Ciebie przyplątać nachalna adoratorka, od której ciężko będzie Ci się uwolnić.

Czy warto wróżyć z Tarota?

Ostatnimi czasy mocno doskwiera Ci fakt braku dobrego relaksu. Nawet wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie już odczuwać tej przyjemności jak za swoich najlepszych lat. Jednak jesteś w błędzie i niedługo się już o tym przekonasz. Twe życie w ciągu 2 miesięcy ulegnie zdecydowanej poprawie, aż ciężko będzie Ci uwierzyć że może być, aż tak dobrze.

Miłość jest dla Ciebie bardzo ważną częścią życia. Kiedy Twe życie nie wygląda tak jak trzeba bardzo się niepokoisz, bywasz drażliwy i smutny tak mówi tarot. Na szczęście jednak w najbliższym okresie będziesz miał same powody do radości, ponieważ czeka Cię okres najlepszego seksu w życiu. Sam przekonasz się, że jesteś bardzo dobrym kochankiem, Twe życie będzie takie jak sobie wymarzyłeś. Możesz więc spoglądać w przyszłość z dużym optymizmem.

Bardzo tęsknisz za swoimi wcześniejszymi latami, kiedy to Twe życie było naprawdę udane. Chciałbyś poczuć znów tą rozkosz. Wydaje Ci się, że już nie jesteś tak dobry jak kiedyś. Mylisz się jednak, z wiekiem i wraz z nabytym doświadczeniem jesteś coraz lepszym kochankiem, już niedługo sam się o tym przekonasz.

Twe życie w najbliższym czasie będzie udane. Będziesz miał więcej niż jedną partnerkę, dzięki temu lepiej poznasz swoje potrzeby. Nie będziesz na razie wchodził w dłuższe związki, gdyż najbliższy czas przeznaczysz na łóżkowe eksperymenty. Tak więc nadchodzi dla Ciebie czas przyjemności i dobrej zabawy, dzięki czemu będziesz naprawdę dobry w łóżku.

Jesteś dobrym kochankiem, aczkolwiek na razie musisz poczekać, aż pojawi się ktoś dzięki komu poczujesz się naprawdę spełniony. Wasz seks będzie nieziemski, sam nie spodziewasz się że może być Ci z kimś tak dobrze. Tak więc po prostu poczekaj jeszcze trochę na swoje szczęście. Jest ono już bardzo blisko.

Komentarze: 12


noavatar.png
Fidel 2017-10-18

pamiętasz bajecznego bloga

noavatar.png
Alvina 2017-10-18

Dawno nie połykał czegoś naturalnie odlotowego

noavatar.png
Josefine 2017-10-18

szczególny blog kiedy także wpisik

noavatar.png
Tona 2017-10-18

ano szałowi blog

noavatar.png
Regenia 2017-10-18

nosisz wnikliwy fason konstruowania

noavatar.png
Marcos 2017-10-18

powoduje do przebojowych

noavatar.png
Alvina 2017-10-19

pociąga mi się

noavatar.png
Vaughn 2017-10-19

rozporządzasz fajnego bloga

noavatar.png
Annetta 2017-10-19

przerzucał spośród umocnionym oddechem

noavatar.png
Darrel 2017-10-19

pozdro dla wynalazcy, przedstawiasz talent:)

noavatar.png
Lindsey 2017-10-19

pozdro dla organizatora, narzekasz kunszt:)

noavatar.png
Millard 2017-10-19

trawiłem spośród wzmocnionym wydechem